Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Чи потрібно вимикати телефон під час грози?

13 Квітня 2017 40290 перегляди 0 коментарі

     Начебто ми вже бувалі, і начебто кожен з нас прекрасно знає, як поводитися під час грози і що робити, щоб максимально себе убезпечити.

     Звичайно, ніхто не буде в 21 столітті розповідати, що перебуваючи в своїй квартирі потрібно вимкнути всі електроприлади і чекати, поки все заспокоїться. Це б, звичайно, не стало зайвим, але все прекрасно розуміють, що ніхто цього робити не збирається. Тим більше, що ми живемо не в середньовіччя і у кожного вдома зараз є громовідвід.

     Але все ж, є речі, які краще не випускати з уваги, і правила, яких краще дотримуватися, щоб зовсім нічим не ризикувати.

     Для початку варто розібратися в природі грози. Ні для кого не секрет (хоча, можливо, про це знають не всі), що блискавка зазвичай б'є в найвищу з доступних точку. Звичайно, якщо ви перебуваєте посеред міста, причин для хвилювання набагато менше, ніж у відкритому полі, наприклад. Але от якщо вам під час грози захотілося поговорити по телефону ...

     Про це сьогодні і піде мова. Невже мобільні телефони дійсно настільки небезпечні в моменти, коли небо вибухає блискавкою?

     Ні. Але тільки в тому випадку, якщо телефон спокійно лежить в кишені. Тоді шанси потрапляння блискавки незначні. Але от якщо під час грози у вас завібрував телефон і ви доклали його до вуха, щоб відповісти ... Одним словом, такого краще не робити. Чому? Все просто. По-перше, радіохвилі притягують блискавку. По-друге, в такому випадку ви піднімаєте його вгору, до вуха, а отже ближче до самої блискавки. По-третє, сухі предмети не дуже проводять електрику. Саме тому коли ви ховаєтеся під парасолькою або головним убором, блискавка навряд-чи потрапить в вас. Але ось підносячи телефон до вуха, ви надаєте дощу можливість на нього накапати, а значить, і надаєте можливість блискавки нанести удар саме в нього.

     Чи відіграє роль те, наскільки просунутий телефон? На подив, так. За рахунок антени. Якщо ви досі не купили телефон останньої моделі, і користуєтеся старожилом з антеною, то шанси поразки від блискавки, на жаль, зростають.

     Існує також думка, що насправді мобільні телефони ніяким чином не могли б притягнути блискавку, якщо людина знаходиться в місті. Це, насправді, цілком логічно - адже в містах точно знайдуться будівлі вище і станції операторів зв'язку, наприклад, та й скрізь стоять громовідводи, тому, чому саме маленький стільниковий телефон в руках маленької людини?

     Деякі вчені так само стверджують, що телефон всього лише посилює пошкодження від удару блискавки, але ніяк не робить людину мішенню. Цілком можливо, говорять, що телефон може викликати пошкодження внутрішніх органів, або обпекти. Але такий результат можливий лише в тому випадку, якщо телефон металевий (варто зауважити, що, наприклад, сучасні Samsung-й - пластикові, як і більшість інших телефонів).

     Як би там не було - думок завжди дуже багато. І ніколи не знаєш, чиє правильне. Природа непередбачувана і часто вчені не мають ні найменшого поняття, чому блискавка вибирає саме той чи інший предмет для удару. У будь-якому випадку, власна безпека завжди понад усе.

     Саме тому головний висновок, який можна зробити, - стільниковий телефон краще вимикати під час грози, або хоча б постаратися не розмовляти по ньому. В іншому випадку - просто постарайтеся зайти в найближчий магазин / кафе / під'їзд і взяти трубку там, а не під відкритим небом.

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: