Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Чому не варто завантажувати додатки з неофіційних магазинів?

05 Квітня 2017 393 перегляди 0 коментарі

     Хочете програму по підрахунку калорій на телефон? Будь ласка! Microsoft Word на смартфон? Без проблем! Налаштування гітари? Простіше простого! Купа ігор, додатків, читалок, карт, та чого завгодно! Сьогодні в офіційних магазинах, таких як Apple Store або Play Market, можна знайти все, чого забажає душа! Але ось є тут одна заковика ... Деякі оригінальну програму можна завантажити тільки на айфон, наприклад, або навпаки, деякі - знайти в офіційних магазинах вже не можна, багато програм там - платні, а ось Google пропонує стільки джерел, щоб їх завантажити ... Ух, прям руки сверблять! Ну хто захоче платити, коли можна викачати абсолютно безкоштовно?

     Але безкоштовний сир, на жаль, тільки в мишоловці, і про це знають всі. І якщо у вас вийшло на цей раз завантажити неофіційне додаток без будь-яких наслідків, але ніхто не дасть вам гарантію, що так буде завжди.

     Адже ні для кого сьогодні не секрет, що завантажуючи додаток з незрозумілої посиланням, ви багато чим ризикуєте. Чим саме і чому ризикувати все-таки не варто ми розповімо в сьогоднішній статті.

     Чому, звичайно ж, з того, що ви ніколи не знаєте, що саме ви скачаєте під виглядом нешкідливої іграшки. Це може бути навіть серйозний вірус, який завдасть непоправної шкоди вашому пристрою. Якщо вже ви вирішили не слухати нас, або ж вам ну дуже хочеться додаток, яке неможливо завантажити в офіційному магазині - скачайте перед установкою антивірус, який зможе перевірити, чи немає у вашій програмі загроз для телефону.

     По-друге, сьогодні ну дуже багато людей, які шукають легких грошей. Завантажуючи «ліве» додаток, ви ризикуєте самі піддати себе крадіжці. Адже мисливці за чужими даними завжди десь поруч. Ваші паролі можуть легко потрапити в чужі руки. Саме тому обов'язково дивіться, які доступи просить додаток після скачування і подумайте двічі, чи потрібно, наприклад, ваше місце розташування гоночній грі.

     Завантажуючи додаток з неофіційного магазину, ви можете завантажити шкідливе ПЗ. Для чого це потрібно? Кому це потрібно? Все просто. Шахраям для особистої вигоди. Адже практично у кожної сучасної людини є банківський додаток, і втратити кругленьку суму з карти дуже просто. Так само ваші особисті фотографії, відео та повідомлення можуть потрапити не в ті руки, що теж вкрай неприємно. А якщо вже ви серйозна людина ... Оооо ... Думаємо, крадіжка особистих даних була б для вас дуже недоречною. 

     Ну і чи варто говорити про те, що такі додатки часто гальмують роботу вашого смартфона? Так, можливо, скачавши гру з першої посиланням в гуглі, ви і отримаєте дуже схожу на оригінал версію, та й працювати вона буде непогано, але хіба воно коштує постійних зависань в самий незручний момент?

     Конфіденційність інформації сьогодні дуже важлива для кожної людини. Так само як і гроші - адже навіть якщо шахраї вас ніяк не торкнуться, то постійно стоячи на канаті і завантажуючи шкідливі програми, ви точно коли-небудь віддасте кругленьку суму за ремонт телефону, який кишить вірусами.

     Подумайте двічі перед тим, як скачувати те, в чому ви не впевнені. Без будь-якої програми можна легко вижити, а ось якщо щось трапиться з телефоном - буде дуже і дуже прикро. Офіційні магазини сьогодні пропонують досить широкий вибір, а якщо вже ви не знайшли там саме те, що шукали, то дивіться в обидва - в будь-якому випадку знайдеться кілька аналогів, які легко замінять бажаний додаток.

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: