Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Impression

     Географія брендів, про які ми писали і будемо писати, дуже широка - від Тайваню до Канади. Ми говорили про безліч країн, про безліч компаній, які домоглися колосального успіху, але тільки зараз дійшли до свого, рідного. Чи не здогадалися, про кого ми?

     Український бренд IMPRESSION був створений 19 років тому і продовжує потихеньку, невеликими кроками завойовувати український ринок. Або великими? Ми розповімо!

     1997 року вийшов їх перший комп'ютер. Саме тоді все і почалося. І, напевно, ніхто б навіть не подумав, що буквально через три роки - у 2000 році - бренд увійде до трійки лідерів українського ринку ПК! Скажемо навіть більше - трійка лідерів - це дрібниці. Адже з 2005 року і по сьогоднішній день саме ПК від IMPRESSION вважаються найбільш продаваними в Україні!

     Дуже насиченим для компанії став 2011 рік. IMPRESSION здивувала всіх, коли однією з перших в світі випустила планшет на ОС Windows 7. Далі послідували нові планшетні ПК на базі Android і електронні книги ImBook.

     У 2013 - ультрабуки і відеореєстратори, в 2014 - смартфони.

     Сьогодні їх виробничий комплекс знаходиться в Гостомелі (це Київська область, якщо що). Його площа - 5000 м2! Постійний контроль якості, інноваційні технології, тестування всієї продукції - це те, що гарантує випуск відмінного конкуруючого продукту. Так, наприклад, кожен комп'ютер тестують протягом 12 годин, застосовуючи різні ступені навантажень. Результати цих тестів зберігаються в базі протягом 2-3 років - саме такі терміни гарантії на гаджети від IMPRESSION.

     Непогано як для 20 років на ринку, правда?

     Варто відзначити те, що бренд радує не тільки динамічністю розвитку, а й якістю. І цінами. Адже придбати сьогодні хороший смартфон або ноутбук за адекватну ціну - завдання не їх простих. А ні для кого не секрет, що українські бренди часто зовсім не поступаються зарубіжним, а продаються набагато дешевше. Саме тому придбання техніки від IMPRESSION - це вигідне рішення.

     З 2010 року IMPRESSION проводить екскурсії для школярів, дозволяючи їм стежити за процесом і дізнаватися для себе щось нове.

     Так що ми радимо? Можливо, серед вас є і ті, хто вже випробував українських лідерів. Сподіваємося, користування гаджетами протікає цілком успішно. І просто нагадуємо - якщо раптом що (ну, поломочка невелика, або екран розбитий), то ми завжди готові вам допомогти!

Ремонт ноутбуків Impression

     “Навігатор” - українське підприємство з виробництва IT - продукції, засноване в 1996 році. Фірма є продавцем власної продукції та дистриб`ютором для всесвітньо відомих корпорацій. Під брендом «Impression Electronics» компанія розробляє та випускає ноутбуки.

     Серія ультрабуків Impression покликана змінити звичайне уявлення споживачів про ноутбуки, пристрій позиціонують як рішення проблеми портативності і продуктивності - функціональність ноутбука та  зручність планшета. Представлений модельний ряд ноутбуків Impression широкою лінійкою.

     Споживачі вже встигли як оцінити переваги всіх моделей Impression,так і зіткнутися з несправностями ноутбуків в процесі експлуатації.

     Найпоширеніші поломки виникають з причин недбалого користування ноутбуком:

 • залиття водою;
 • удари;
 • падіння;
 • потрапляння пилу та сміття у внутрішні системи;
 • експлуатація не за інструкцією виробника.

     Сервісний центр СМА проводить ремонтні роботи з усунення перелічених проблем за наступними напрямами:

 • профілактична чистка ноутбука;
 • заміна корпусу; 
 • заміна матриці;
 • заміна роз`ємів живлення;
 • ремонт блоку живлення;
 • заміна мікрофонів;
 • заміна жорсткого диску;
 • заміна дисплея;
 • програмне забезпечення ноутбуку;
 • заміна кулерів.

     Даний перелік робіт не вичерпний, кожен клієнт отримує індивідуальний підхід та безкоштовну діагностику ноутбука Impression. Сервісний центр СМА  проведе заміну будь - яких запчастин в короткий термін, оскільки оригінальні деталі завжди в наявності.