Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Apple

     Як  воно бути кращим? Багато хто може задати собі це питання, але, не всі можуть відповісти на нього. Намагатися стати кращим у всьому, на жаль, Сизифов праця, а бути кращим в чомусь - вже мірило успіху. Так що ж може гарантувати цей успіх? Саме якість дає нам впевненість в тому чи іншому, саме якість є критерієм, через який ми готові не поскупиться, саме якість відділяє кращих від всіх інших; саме якість робить техніку Apple номером один на блакитному кульці. Знайомтеся, найпопулярніша техніка в світі ... хоча, про що це ми? Адже ви і так знайомі.

     Їх історія - це казка про довгу і клопітку працю яка принесла неймовірні результати. Датою початку роботи корпорації прийнято називати 1 квітня 1976 року - саме тоді фірма Apple Computer, Inc була офіційно зареєстрована. Чи є сенс розповідати про те, ким вона була заснована? Стів Джобс і Стів Возняк - юні підприємеці, студенти, люди, які, по суті, змінили світ техніки. Образ Стіва Джобса досі вважається образом успішної людини - фільми і книги про нього підкорили серця мільйонів, так само, як і їхня техніка.

     Чому така назва - Apple? Ви не повірите, але це свого роду маркетинговий хід. Адже в такому випадку в телефонному довіднику номер фірми йшов прямо перед «Atari».

     До речі, Стів Джобс працював в «Atari» і саме там познайомився з Рональдом Уейном. Хто це? Час сюрпризів - кажуть, у Apple насправді було три засновника. І Уейн - саме той третій. Але він, на жаль, свого часу побоявся ризиків і продав свою частку компанії всього за 800 $. Це не історія з хепі ендом - сьогодні Рональд, на жаль, продає монети в трейлерному парку Невади. Ось що таке - невезіння.

     Apple виробляє як смартфони, планшети, годинник, так і ноутбуки та персональні комп'ютери. Відрізняє від конкурентів їх так само неймовірно практична операційна система ІОS, яка робить життя користувача максимально комфортною. Саме тут поєднані зручний і стильний інтерфейс і безліч особливостей, якими може похвалитися тільки техніка від Apple - як ось iCloud, наприклад.

     Погодьтеся, Apple - чудова техніка, а чудова техніка вимагає чудового догляду, і це вже та ніша, де кращими намагаємося бути ми. Тому чекаємо Вас, адже ваше до нас довіру - наша здатність довести, що ми - кращі.