Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

AlcatelOnetouch

     Напевно, у більшості при спогадах бренду Alcatel, в думках з'являється образ старого телефону далеко не схожого на смартфон, адже саме такими вони з'явилися вперше. Але зараз, минуло кілька десятків років, Alcatel можна впевнено називати цілком конкурентної маркою, адже сучасний дизайн і характеристики аж ніяк не назвеш поганими.

     Історія бренду почалася ще в 1898 році. Тоді француз П'єр Азарія заснував фірму CGE, головною метою якої було створити конкуренцію таким відомим і шанованим на той момент брендам як Siemens, AEG та General Electric. Лише в 1966 дітище Азарії і поглинуло французьку компанію Alcatel, залишивши цю назву і до сьогоднішніх днів. Що ж вони виготовляли? Комунікаційне обладнання, системи сигналізації та управління рухом для залізниць, навіть займалися розробкою супутників!

     Чи варто говорити, що за такий тривалий час існування компанія пережила безліч злетів і падінь, але все ж зараз результати їх діяльності і справді дивовижні – гаджети від Alcatel в той чи інший час продавалися, увага, в 130 країнах світу!

     Якщо ж говорити винятково про телефони, то цей напрям для компанії ніколи не був пріоритетним, але незважаючи на це, творці примудрилися випускати телефони, які дуже широко розійшлися по світу і стали дуже популярні. Телефони від Alcatel з'явилися тільки в 2004 році, коли компанія почала співпрацювати з фірмою TCL, в результаті чого з'явилося нове підприємство - TCL&Alcatel Mobile Phones Limited. Пізніше TCL повністю викупить акції.

     До речі, зовсім нещодавно з'явився слух, що Alcatel Lucent викуповує NOKIA. Що буде далі – покаже час. Але поки компанія займається випуском смартфонів під назвою Alcatel One Touch, домашні та бізнес-телефони, а також різне обладнання, яким користуються провайдери і оператори зв'язку в усьому світі.

     Якщо у вас виникли які-небудь проблеми з телефоном даного бренду, то вам просто необхідно знати, де їх можна полагодити. Знаєте? Якщо ні, ми розповімо! У мережі магазинів і ремонтних сервісів «Світ Мобільних Аксесуарів»! Приходьте до нас, приносьте свої смартфони, а ми займемося їх лікуванням в самі найкоротші терміни!