Чистка ноутбуків

Ловіть акційну ціну! Підготуйте ваш ноутбук до початку навчального року. Акція діє до 30.09.2017

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Як збільшити гучність Android смартфона?

27 Березня 2017 42 перегляди 0 коментарі

     Операційна система Android має своєрідні відмінності від інших пристроїв на рівні своєї функціональності, широкого спектра кастомізації і наявності різноманітних додатків. Однак, як і інша будь-яка техніка, смартфони іноді мають деякі збої в роботі, до яких відноситься і гучність. Не секрет, що багато мобільні пристрої характеризуються досить тихим дзвінком. Але виправити даний недолік можна декількома способами.

Збільшення гучності смартфона в кілька кліків

     Як же усунути недолік системи Android? Зробити це можна, вибравши один із запропонованих варіантів. Наприклад, щоб збільшити межі звучання вашого смартфона, необхідно лише скористатися стандартними інструментами, які знаходяться в самому телефоні. Для цього заходимо в налаштування, після вибираємо «Мелодії і гучність», далі «гучність». В даних параметрах є можливість налаштувати гучність різних видів повідомлень, музики. У разі необхідності регулювання для індивідуального профілю, потрібно зупинитися на «Профілі звуку», натискаючи на кнопку, що знаходиться з праворуч, заходимо в меню «Гучність». Ще одним поширеним  способом  є застосування інженерного меню. Активація його буде залежати від конкретної моделі смартфона, адже на кожному вона різна (інформацію про правильну комбінацію зможе надати служба підтримки виробника). Уже в активованому інженерному меню вибираємо «Hardware testing» - після - «Audio». Визначаємося з необхідним режимом, виходимо з меню, і оцінюємо результат. При бажанні, можна ще раз увійти в інженерні настройки і збільшити приріст гучності звучання.

     Також перевіреним і досить практичним прийомом є управління гучністю за допомогою отримання прав супер - користувача. Вони дозволяють встановити додаткову програму Mobile Uncle і їй подібні, після чого вибираємо порядок «Інженерний» - «Hardware testing» - «Audio» - в списку виставляємо бажані параметри, де «Speech enhancement» несе відповідальність за роботу динаміка безпосередньо при розмові по телефону з іншими користувачами.

     І останнім варіантом регулювання гучності в смартфоні є використання спеціально призначеної утиліти Volume + (посилання додається: https://play.google.com/store/apps/details?id=com). На жаль, дана програма підтримується не в усьому мобільних пристроях, але спробувати можна, якщо ж все - таки не вдається - необхідно віддати перевагу іншому варіанту. Для цього в меню зупиняємося на «Speaker Settings» - «Volume level».

Підсилювач звуку. Що це і як працює

     Підсилювач звучання на Android - досить цікава і проста у використанні програма. Після установки варто завантажити додаток, в головному меню якого буде зображення динаміка, при натисканні якої робота динаміків буде збільшуватися до 20%, тим самим ви зможете індивідуально регулювати силу звучання ваших динаміків. Але як і інші додатки операційній системі Android, задана платформа має свій значний недолік - можна не у всіх мобільних пристроях.

     При виборі будь-якого варіанту регулювання гучності варто пам'ятати, що зі збільшенням звучності системи буде падати рівень якості самого звуку, в деяких випадках були помічені навіть хрипи. Також постановка великих значень гучності може викликати плачевні результати - абсолютне згоряння динаміка. Тому треба досить обережно підходити до вибору варіанта усунення недоліків роботи вашого гаджета.

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: