Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Xaomi

     Серед усіх описаних нами брендів - Хiaomi Inc. - Один з наймолодших. Але при його юному віці його сміливо можна поставити в одну категорію з давно і добре відомими брендами, адже розвиток Xiaomi занадто динамічий і сьогодні складно знайти людину, яка хоч щось розуміє в техніці, але все ще про них не знає.

     Xiaomi - чергова китайська компанія, яка почала свою діяльність в 2010 році. Першу прошивку компанія запустила в 2010 році - базована на Android-e і поєднує стилі і від Samsung і від Apple. Їх перший смартфон вийшов в 2011 з цієї ж прошивкою - MIUI, а деякі пристрої - на чистому Android.

     У 2012 році - вийшов другий смартфон, і компанія оголосила, що за 11 місяців вона продала більше 10 мільйонів цих пристроїв. У 2013 році -2 анонси компанії - 3D-телевізор під управлінням ОС Аndroid і третій смартфон. 2014 рік - компанія вже відкриває в місті-державі Сіпгапур свій шоп, в цьому ж році - компанія завойовує ринки ще 10 країн.

     Вже в 2015 році компанія заявила про намір стати лідерів на ринку смартфонів. Минуло лише 2 роки, а бренд розвивається дуже активно - зараз вони випускають смартфони, планшети, їх портативні зарядні пристрої в рази популярнішою інших аналогічних гаджетів. Екшн-камера Yi від цього бренду - один з конкурентів неймовірно популярних GoPro! Уявляєте? Плюс до всього - ще й тестер води і Bluetooth-колонка Xiaomi MiFa. Далі більше. Рік тому - в березні 2016 - компанія представила вгадайте що? Чи не вгадали! «РОЗУМНИЙ» ВЕЛОСИПЕД! Так-так, це не жарт. Рама велосипеда зроблена з вуглецевого волокна, працює без підзарядки він практично дві доби,

 - Ну і потрібні для програми «Здоров'я» в тому числі! Через кілька місяців вийшов перші ноутбук і нові смартфони.

Фух! Уявляєте, скільки всього буквально за 7 років існування?

     Хочете ще?

• Символ компанії - заєць в шапці-вушанці з червоною зірочкою і піонерським галстуком на шиї;

• Назва компанії перекладається як «пшоно»;

• Засновника компанії - Лея Цзюня називає китайським Джобсом;

• У Китаї їх смартфони настільки популярні, що у них вже навіть є підробки. Знаєте скільки додатків скачують з онлайн-магазину компанії кожен день? 5 мільйонів! А продаж самих смартфонів з сайту займає буквально кілька хвилин!

     Просто вражаюче, чи не так? Якщо ви вже стали щасливим користувачем техніки від цієї багатообіцяючої компанії і щось випадково пішло не так - не поспішайте панікувати. Поспішайте до нас в сервіс, щоб ми полагодили всі, що потрібно. Чекаємо в гості!